Педагогічний колектив

Педагогічний колектив складає:

62  педагога,   2 вихователя    ГПД,   практичний   психолог,   педагог – організатор,    1 бібліотекар та 12 сумісників  

Серед них, 

спеціалістів  вищої категорії – 50

спеціалістів  І категорії – 7 

спеціалістів  ІІ  категорії – 8

мають категорію спеціаліст – 9

мають звання «Заслужений працівник освіти»  – 1

                         «Відмінник освіти» – 5

                         «Учитель – методист» – 31

                         «Старший учитель»  – 6

 Кафедра української мови, літератури та зарубіжної літератури

Асєєва Любов Миколаївна  вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Власенко Алла Віталіївна  вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища

Довбня Олена Олександрівна  вчитель української мови та літератури;

Загорулько Оксана Петрівна – вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Матюха Юлія Олександрівна – вчитель української мови та літератури; І кваліфікаційна категорія

Глушко Тетяна Іванівна  вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Крига Людмила В’ячеславівна  вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Онищенко Ольга Василівна  вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

 Кафедра іноземної мови

Арсенюк Любов Василівна  вчитель англійської мови; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Березіна Діна Сергіївна   вчитель англійської мови; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ковальова Тетяна Леонідівна   вчитель англійської мови; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Гринько Надія Валеріївна  вчитель англійської мови;  кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Зянкіна Олена Олександрівна  вчитель англійської мови; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ковтун Наталя Юріївна  вчитель англійської мови; спеціаліст

Оксаніченко Алла Володимирівна  вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Дубик Олена Валеріївна  вчитель англійської мови; спеціаліст

Волосян Надія Вікторівна  вчитель німецької мови; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ситник Яна Андріївна  вчитель німецької мови;  спеціаліст

Штефан Ірина Михайлівна  вчитель англійської мовикваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Широкова Ксенія Андріївна – вчитель англійської мови;

Полякова Яна Володимирівна  вчитель англійської мови; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

 Кафедра природничих наук

 Кафедра природничих наук

Сорвіна Алла Олександрівна  вчитель біології; кваліфікаційна категорія – вища

Носкіна Наталя Михайлівна  вчитель біології; І кваліфікаційна категорія 

Середа Тетяна Валеріївна  вчитель біології; кваліфікаційна категорія – вища

Гончар Світлана Сергіївна  вчитель хімії; І кваліфікаційна категорія

Бєльська Валентина Василівна  вчитель хімії; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Будевська Ніна Петрівна  вчитель географії; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Крутько Ірина Іванівна  вчитель географії; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Христич Олена Петрівна  вчитель біології; кваліфікаційна категорія – вища

 Кафедра математики, фізики та інформатики

Василякіна Наталія Іванівна  вчитель математики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Дяченко Лідія Григорівна  вчитель математики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Красавіна Віталіна Володимирівна  вчитель математики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Ситник Ганна Миколаївна  вчитель математики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Бородіна Богдана Дмитрівна  вчитель інформатики; кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Дідик Тетяна Олексіївна  вчитель інформатики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист, "Відмінник освіти України"

Кириченко Яна Сергіївна  вчитель інформатики; І кваліфікаційна категорія 

Шумей Яна Володимирівна  вчитель інформатики;  спеціаліст

Зінченко Євген Григорович  вчитель інформатики; кваліфікаційна категорія – вища

Погребняк Ольга Михайлівна  вчитель фізики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Солошич Ірина Олександрівна  вчитель фізики; кваліфікаційна категорія – вища

Ротко Максим Сергійович  вчитель фізики; кваліфікаційна категорія – вища

 Кафедра історії та правознавства

Магега Наталія Василівна  вчитель історії; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Полуденко Наталія Германівна  вчитель історії; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

 Кафедра художньо-естетичного циклу дисциплін

Осетров Денис Володимирович  вчитель технічної праці; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Іванова Людмила Антонівна  вчитель обслуговуючої праці; кваліфікаційна категорія вища, спеціаліст

Томашевська Людмила Миколаївна  вчитель музики; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель

Осадча Надія Олександрівна  вчитель, керівник гуртка; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ісаєнко Наталія Олександрівна  вчитель образотворчого мистецтва; кваліфікаційна категорія – спеціаліст

 Кафедра фізичної культури

Михайлова Тетяна Миколаївна   вчитель фізичної культури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Таран Вадим Іванович   вчитель фізичної культури; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Надточій Роман Сергійович   вчитель фізичної культури; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

 Кафедра вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Дон Наталія Володимирівна   вчитель початкових класів; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Капинос Ганна Олександрівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Ковінська Тетяна Сергіївна   вчитель початкових класів; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ковтун Ольга Василівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Крівченко Тамара Василівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Макарова Олена Геннадіївна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища

Олешко Зоя Василівна   вчитель початкових класів; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Надточій Юлія Василівна   вчитель початкових класів; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Приходько Наталія Володимирівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища

Савінська Яна Олексіївна   вчитель початкових класів; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Середа Оксана Володимирівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Сімугіна Олена Олегівна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища

Тимченко Валентина Миколаївна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист

Цибенко Олена Юріївна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Шапшинська Світлана Анатоліївна   вчитель початкових класів; І кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Юрченко Марина Василівна   вчитель початкових класів; ІІ кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Ястреба Наталія Анатоліївна   вчитель початкових класів; кваліфікаційна категорія – вища

Клименко Галина Петрівна   вихователь групи подовженого дня; кваліфікаційна категорія – вища

Сароквашина Марина Григорівна   вихователь групи подовженого дня; кваліфікаційна категорія – спеціаліст