top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Вітаємо вчительку початкових класів«Навчання протягом життя — одна із ключових ідей Нової української школи та моє життєве кредо. Ми маємо навчатися та вдосконалюватися разом з нашими учнями. Саме тому, дізнавшись про сертифікацію у 2021 році, я без вагань зареєструвалася. Хотілось зрозуміти чи рухаюсь у правильному напрямку, а також відчути незалежну оцінку своєї діяльності.

Сертифікація дала можливість розкрити власний потенціал, повірити в себе та здолати ще одну сходинку професійного зростання.

Нині — я експертка. Експертиза — гарний обмін досвідом, адже учителі, які беруть участь у сертифікації, сповнені новими ідеями, прогресивними педагогічними технологіями. Спостерігаючи за їхніми уроками, вивчаючи їхній досвід, я дізнаюсь і для себе щось нове та цікаве. Сертифікація дає можливість не лише черпати нові знання, а і ділитися власними. Для цього я використовую ютуб-канал, де розміщую власні відео-уроки, особистий блог, у якому висвітлюю нагальні питання.

Сертифікація — це крок до саморозвитку та можливість професійного зростання. Я впевнена, що у 2024 році я знову без вагань зареєструюся! Раджу всім, хто відчуває в собі сили, спробувати та здобути безцінний досвід від участі у сертифікації».

Марина Юрченко, вчителька початкових класів Кременчуцького ліцею №25 «Гуманітарний колегіум», сертифікована вчителька, експертка.

5 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page