top of page
  • Кременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

З Днем Знань


Дорогі друзі!

Вітаю всіх учнів, батьків та працівників ліцею з початком нового навчального року!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Дорогі учні, я дуже рада бачити вас після довгої перерви. Сподіваюся, що за канікули ви добре відпочили і набралися сил. Бажаю вам у прийдешньому навчальному році підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Щороку наша шкільна родина із задоволенням приймає в свої обійми нових учнів. Дорогі першокласники, ви відправляєтеся в довгий і непростий похід за знаннями. Робіть упевнено свої перші кроки, а ми вас завжди підтримаємо вас.

Окремі побажання майбутнім випускникам. Цей навчальний рік буде доленосним для кожного з вас. Відчуйте відповідальність, сконцентруйтеся на підготовці до випускних випробувань. Нехай високі результати в школі допоможуть вам досягти поставлених цілей!

Шановні батьки! Карантин став справжнім випробуванням для всіх нас. Дякую вам за підтримку і допомогу під час подолання всіх труднощів дистанційного навчання. Бажаю вам залишатися життєрадісними, добрими і люблячими батьками, які розуміють своїх дітей. Здоров’я вам, усіх благ та терпіння!!!

Щирі слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний клас, у кожну родину!

З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні!


З повагою, директор ліцею Москалик Т.О.17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

22 січня український народ відзначив важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу є

bottom of page