top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Конкурс малюнків «Мої права»Триває прийом робіт на міський конкурс малюнків «Мої права»


Метою проведення конкурсу є залучення учнівської молоді до вивчення правових основ, виховання поваги до них, вміння правильно реалізовувати свої права та законні інтереси на практиці, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Конкурс проводиться серед учнівської молоді, яка навчається в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Кременчуцької міської територіальної громади.

Роботи на участь у конкурсі прийматимуться з 11 жовтня по 19 листопада.


На конкурс подаються художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-3. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту.


На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою):

- назву роботи;

- прізвище, ім’я, по батькові та вік автора роботи;

- навчальний заклад;

- контактний телефон.

Роботи будуть оцінюватися у 3 вікових категоріях:

- І категорія – 6-10 років;

- ІІ категорія – 11-14 років;

- ІІІ категорія – 15-17 років.


Кращі роботи будуть роздруковані у тематичному календарі та розповсюджені у закладах загальної середньої, позашкільної освіти та інших установах Кременчуцької міської територіальної громади.


Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, каб. 114, тел. 73-12-83, 098-839-11-61 з 11 жовтня 2021 року по 15 листопада 2021 року.

27 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page