top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Конференція «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення»

Конференція «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення» (Київ)

День 26 січня видався тривожним, але емоційним, теплим, атмосферним для учителів –учасників проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність», який реалізує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси та за підтримки посольств США та Великої Британії. Кременчуцький ліцей №25 протягом п’яти бере участь у цьому проєкті. Педагоги нашого закладу Ольга Онищенко і Антоніна Мисяк стали амбасадорами медіаграмотності в українському суспільстві, навчають своїх учнів бути стійкими до впливів, розрізняти неякісну інформацію та цінувати якісну.

26 січня педагоги стали учасниками Конференції «Медіаграмотність в освіті 2.0: інтегрування та розширення», що проходила онлайн. Модераторами конференції були Олена Тараненко, менеджерка з розбудови потенціалу проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» та Валерій Іванов, президент Академії української преси. З вітальним словом до учасників звернулися поважні гості Мехрі Дракман, директорка Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Ірина Шумік, представниця МОН України, Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики України, Джеф Анісман, керівник відділу преси та зв’язків із громадськістю Посольства США в Україні, Сергій Горбачов, освітній омбудсмен України.

Спільним для всіх промов було визнання того факту, що сьогодні весь світ навчається в України; вчителі – це провайдери, які поширюють медіазнання, вчать розрізняти фейкову і правдиву інформацію, щоб не загубитися у її бурхливому потоці; медіаграмотність – пріоритет держави і належить до таких же важливих умінь, як уміння читати, писати й рахувати.

На конференції було підбито підсумки та визначено нові цілі та перспективи.

Пам’ятаємо: Війна – це не тільки фронт воєнних дій. Це й економічний фронт. Це й медійний фронт. Це й дипломатичний фронт. Війна – це і фронт боротьби за розум підростаючого покоління!4 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page