top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Репортаж із місця події

Співпраця з Обласним коледжем «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка»


4 квітня відбулася менторингова зустріч. Практика у закладі освіти «Вступ до спеціальності» (вчитель Альона Гончарук). Обмін досвідом учителя, яка успішно пройшла сертифікацію.
5 квітня студенти Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» ознайомлюються з видом практики «Вступ до спеціальності». Сертифікований учитель Марина Юрченко уміло передає свій досвід роботи в освітянській сфері, мотивуючи до творчої роботи, адже педагогіка - це мистецтво, а вчитель - творець!
6 квітня керівниця професійної спільноти Тамара Крівченко репрезентувала свій досвід роботи на педагогічній ниві студентам Обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка».

Цілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми, колегами та студентами, незважаючи на настрій та життєві події.

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу.

Для того, щоб стати Вчителем кожен має збагнути, що урок – це не лише 45 хвилин спілкування з учнями, це - все життя робота над собою та своєю працею, які створюють підґрунтя цікаво проведеного уроку.8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page