top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Фотовиставка "Україна - це ми!"

Учні Кременчуцького ліцею_25 беруть участь в обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності "Україна - це ми!" Учасники заходу Ілля Мисяк та Єсенія Ситник поділилися світлинами: "Кожна родина - частинка України ", "Прапор України - це те, що нас об'єднує!". Фотороботи наповнені патріотичним духом і глибоким змістом.

Ілля впевнений, що усе найкраще на землі, починається з родини. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська родина є запорукою сильної та успішної держави.

Прапор для Єсенії: "Велика гордість, він такий гарний і величний, піднімає дух патріотизму. Символ боротьби, Перемоги і любові до своєї країни. Я щаслива, що народилася і живу в Україні!"

День Соборності України є надзвичайно актуальним та одним із найважливіших пам’ятних днів для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави – у нашій єдності та соборності українських земель. Бажаємо усім українцям Перемоги і Миру!
1 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page