top of page
  • Фото автораКременчуцький ліцей №25 Гуманітарний колегіум

Щиро вітаємо Альону Анатоліївну! Пишаємося


Cертифікація — це необхідний і важливий крок для вчителя, який має бажання змінюватися. Це можливість підвищити свій професійний рівень та пройти об’єктивне оцінювання своєї педагогічної діяльності. Освіта не стоїть на місці і вчителі — перші агенти змін, які мають ці нововведення апробувати. У 2022 році я вирішила пройти сертифікацію педагогічних працівників. Це було правильним рішенням і в значній мірі змінило мій погляд на освіту. Отримавши позитивні відгуки і оцінки експертів — я впевнилась, що йду правильним шляхом. Також сертифікація впливає і на кар’єрне зростання вчителя, зокрема, надає право на позачергову атестацію та присвоєння педагогічного звання.

Готуючись до сертифікації, я опрацьовувала нормативні документи, проходила тестові завдання попередніх років та онлайн-курси. Велику підтримку надавали вже сертифіковані колеги, котрі увійшли до кола експертів.

Набутий досвід впроваджую в роботі. Головною задачею вбачаю донесення матеріалу доступно, цікаво і сучасно, орієнтуючись на потреби учнів та їхній психологічний стан під час війни. Оскільки під час дії воєнного стану школа гуртує дітей, надає їм психологічну підтримку та дозволяє відчувати приналежність до спільноти. Ось чому, на кожному уроці я приділяю час дитячим емоціям, разом учимося їх розпізнавати та контролювати. Не менш важливим для мене є досконале оволодіння онлайн-платформами для якісного навчання.

Зараз прагну стати експерткою, бо це є гарною можливістю познайомитися з роботою інших вчителів і перейняти їхній досвід. Бажаю успіху колегам у проходженні сертифікації цьогоріч. Ми працюємо задля майбутнього України — заради дітей.

Альона Гончарук, вчителька початкових класів Кременчуцького ліцею № 25 «Гуманітарний колегіум», сертифікована вчителька 2022 року.

8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page